Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Mistrzyni inwestowania ...z Łomży

Marta Kisielewska z Łomży wygrała IV edycji Mistrzostw Polski Inwestorów Parkiet Challenge w kategorii akcje. Mając 10 tys zł na start przez trzy miesiące jej rachunek powiększył się do blisko 24 tys zł czyli o 138 proc. Jak zapowiada gazeta „Parkiet”, współorganizator konkursu, najlepsi uczestnicy poza realnie wypracowanymi zyskami otrzymają niezwykle cenne nagrody, a Marta Kisielewska z Łomży mazdę CX 7.

IV Mistrzostwa Polski Inwestorów Giełdowych Parkiet Challenge 2009 organizowane przez „Parkiet” wspólnie z Domem Inwestycyjnym BRE Banku trwały od 2 lutego do 30 kwietnia.  W konkursie udział wzięło 685 inwestorów. 321 graczy inwestowało wyłącznie na rynku kasowym. 230 zawodników skupiło się na kontraktach terminowych. 134 osoby rywalizowały w obu kategoriach. Konkurs zdominowali mężczyźni (90 proc. wszystkich zawodników).

Aż o 1095 proc. wzrosła wartość portfela Krzysztofa Piróga z Wrocławia. Tak świetny wynik osiągnął, inwestując w kontrakty terminowe na WIG20 i on wygrał mistrzostwa w kategorii kontrakty. W tej kategorii wysokie piąte miejsce zajął Rafał Kisielewski z Łomży, który uzyskał stopę zwrotu na poziomie 462,8%, co oznacza że na koncie z początkowych 10 tys zł zrobiło mu się ponad 56 tys zł. (Handel kontraktami terminowymi pozwalał zarabiać zarówno na spadkach, jak i wzrostach.) 

W kategorii akcje równych sobie nie miała Marta Kisielewska z Łomży. Ona, w trzy miesiące, powiększyła swój rachunek z 10 tys zł  na 23 tys 808 zł. Kolejny w rankingu  zarobił o około 4 tysiące mniej.

Najlepsi uczestnicy Parkiet Challenge 2009 poza realnie wypracowanymi zyskami otrzymają niezwykle cenne nagrody. Oficjalna gala i rozdanie nagród odbędzie się podczas konferencji w Zakopanem w pierwszy weekend czerwca. Każdy ze zwycięzców w kategoriach Kontrakty i Akcje otrzyma ekskluzywną mazdę CX 7. Wiceliderzy dostaną seaty altea. Do zawodników, którzy zajęli trzecie miejsca, trafi seat leon. Pozostali inwestorzy otrzymają vouchery wycieczkowe i smartphony. Łączna wartość nagród - jak podkreśla Parkiet - wynosi około 700 tys. zł.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę