Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Gimnazjalista ze Szczuczyna wygrał ogólnopolski konkurs

Uczeń klasy I Publicznego Gimnazjum w Szczuczynie Rafał Szczech zajął I miejsce w ogólnopolskim konkursie na stronę internetową Webuzzz. Zwyciężył w kategorii "Grafika".

Webuzzz to konkurs polegający na tworzeniu stron internetowych przez uczniów za pomocą polskiej wersji narzędzia My Web Pages Starter Kit.

Współorganizatorami konkursu są Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie oraz firma Microsoft. Rafał jako zwycięzca konkursu otrzyma cenną nagrodą.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę