Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Odszedł Henryk Wróblewski

Główne zdjęcie
Henryk Wróblewski

Dnia 25 maja 2009 roku, w wieku 59 lat, zmarł Henryk Wróblewski wieloletni pracownik, egzaminator Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży. Pozostawił pogrążoną w smutku żonę i cztery córki.

Swoją drogę zawodową rozpoczynał w latach siedemdziesiątych XX wieku w strukturze Urzędu Wojewódzkiego w Łomży, dochodząc do stanowiska Dyrektora Wydziału Komunikacji, a w późniejszym czasie Wydziału Rozwoju Gospodarczego.

Za swoją prace na rzecz Miasta i Ziemi Łomżyńskiej odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi, medalem Zasłużony dla Transportu RP.

Od 1998 roku jako egzaminator nadzorujący w WORD w Łomży przyczynił się do wykształcenia kilku pokoleń kierowców. Był profesjonalistą w wykonywanym przez siebie zawodzie. Zawsze tryskający życiowym optymizmem i pogodą ducha był dobrym wzorem dla innych do naśladowania. Takim go będziemy pamiętać.


Dyrektor wraz z pracownikami
Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę