Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Jak strażacy z Łomży wojsko przed pszczołami obronili...

Rój dzikich pszczół „zaatakował” wczoraj łomżyńskie wojsko. Tysiące owadów najpierw „jak szalone” latało na terenie jednostki wojskowej przy Alei Legionów, po czym owady osiadły na jednym z drzew w pobliżu Klubu Garnizonowego. I to wystarczyło by je pokonać. Wojsko wezwało strażaków.

Strażacy przechodzą specjalne szkolenia i znają się na tym... W kilka minut zapakowali pszczoły do worka i wywieźli do lasu. Strażacy mają nadzieję, że owady znajdą tam sobie jakąś dziuplę i nie będą już „atakowały” Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę