Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Hurtap może przejąć łomżyńską hurtownię Multi Pharme

Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) zgodziła się na przejęcie przez Hurtap kontroli nad Przedsiębiorstwem Zaopatrzenia Aptek Multi Pharme w Łomży. Obie firmy działają na rynku sprzedaży wyrobów farmaceutycznych do aptek, ale w ocenie UOKiK koncentracja nie przyczyni się do istotnego ograniczenia konkurencji, w szczególności przez powstanie lub umocnienie pozycji dominującej na rynku.

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Aptek "Multi Pharme" S.A. powstało w 1995r. jako spółka aptekarska bazująca wyłącznie na polskim kapitale. Zrzesza 240 akcjonariuszy. Swoim zasięgiem obejmuje północno wschodni region Polski w tym miasta: Warszawa, Białystok, Ostrołęka, Siedlce, Suwałki, Łomża.

Hurtap powstała w 1990 roku. Siedziba firmy mieści się w Łęczycy w województwie łódzkim.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę