Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Pijani na drogach Łomży

Jeżdżąc po ulicach miasta i drogach regionu nie trudno trafić na pijanego kierowcę. Tylko w czwartek ujęto trzech takich delikwentów. Dwóch z nich zatrzymali policjanci, a trzeciego słup oświetleniowy. Okazuje się, że dwóch kierowców, nie tylko wczoraj, nie powinno siadać za kierownicą samochodów.


Prawdziwym wczorajszym rekordzistą był mężczyzna jadący „na dwóch gazach” oplem astrą.  Kierował samochodem mając prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Gdy zatrzymali go policjanci okazało się, że mężczyźnie już wcześniej zatrzymano prawo jazdy ...za jadę po po pijanemu. Na drogę wyjechał także pijany 25-letni kierowca poloneza. U niego alkomat wskazał  ponad 1 promil alkoholu, ale przy okazji okazało się, że mężczyzna wcale nie posiada prawa jazdy.

W ujęciu trzeciego pijanego kierowcy pomógł słup oświetleniowy. Nagle wyrósł on przed 22-latkiem jadącym oplem vectrą ulicą Przykoszarową w Łomży.  Mężczyźnie nic się nie stało być może także dlatego, że był pijany... W jego przypadku alkomat pokazał ponad 2 promile.

Teraz cała trójka będzie tłumaczyła się przed sądem Za jazdę samochodem „po alkoholu” można nawet trafić na dwa lata do więzienia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę