Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Łomża bez ciepłej wody - Komunikat MPEC

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łomży informuje, że w dniach od 25 do 27 maja (poniedziałek - środa) nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody do wszystkich obiektów zasilanych w energię cieplną z miejskiej sieci ciepłowniczej.

Przyczyną trzydniowej przerwy są prace remontowo - konserwacyjne w Ciepłowni Miejskiej związane z wymianą armatury na głównym ciepłociągu zasilającym oraz przegląd techniczny komina - wyjaśnia wiceprezes MPEC Łomża Ryszard Fiedorowicz.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę