Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 04.05.2009- seminarium

 

Za pośrednictwem Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego Podlaska Agencja Zarządzania Energią serdecznie zaprasza do uczestnictwa w konferencji:

 

Efektywność energetyczna budynków – na co i kiedy zwracać uwagę?”

Tematem konferencji będą zagadnienia efektywności energetycznej na etapie projektowania budynków (rozwiązania architektoniczne), technologie budowlane ograniczające zużycie energii (materiały budowlane, systemy termoizolacji budynków, wentylacja z rekuperacją), wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, technologia budynków pasywnych oraz certyfikacja energetyczna budynków.

Celem konferencji jest zapoznanie uczestników z najnowszymi technologiami pozwalającymi oszczędnie gospodarować energią elektryczną i cieplną. Temat konferencji jest istotny z punktu widzenia wprowadzonego od początku tego roku obowiązku posiadania certyfikatów energetycznych dla budynków wprowadzanych do obrotu. Certyfikat energetyczny jest dokumentem potwierdzającym klasę energetyczną budynków, co wpływa na ich jakość i cenę. Konferencja będzie świetną okazją do zapoznania się z opiniami przedstawicieli branży budowlanej oraz wymiany poglądów z zaproszonymi ekspertami.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy architektów, projektantów, zarządców nieruchomości, firmy budowlane, deweloperów, właścicieli hoteli, domów opieki społecznej i inne strony zainteresowane poruszaną tematyką.

Dalszych informacji udziela Pani Barbara Smolińska, tel. 85 740 86 74, e-mail: smolinska@pfrr.pl

 

Data i miejsce:

12 maja 2009 r. - godz. 10.00

Dom Technika (NOT)

ul. M. Skłodowskiej-Curie 2, Białystok

 

Serdecznie zapraszamy

 

Program konferencji i karta zgłoszeniowa w załączeniu.


Załączniki


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę