Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek pod Mątwicą

Jedna osoba zginęła, trzy ranne – w tym dwie w stanie ciężkim przewieziono do szpitala w Łomży. Wszyscy są ofiarami jednego wypadku jaki w środowy wieczór wydarzył się w okolicach Mątwicy na drodze Łomża – Nowogród. Na prostym odcinku drogi samochód wypadł z drogi i rozbił się o przydrożne drzewa. Jak podaje policja samochodem kierowała 18-letnia dziewczyna, która nie miała uprawnień do prowadzenia pojazdu.

Do wypadku doszło około godziny 19.30. Osobowy opel astra jadąc od strony Łomży w kierunku Nowogrodu nagle zjechał na pobocze, po czym z dużą prędkością uderzył w przydrożne drzewa i roztrzaskał się. W samochodzie jechały cztery osoby. Jak informuje policja kierowała 18-latka, która nie miała uprawnień. Ona w stanie bardzo ciężkim trafiła do szpitala w Łomży.  Tu także przewieziono dwóch rannych mężczyzn. Jeden z nich w wieku 27 lat doznał urazu kręgosłupa.
Tragicznie wypadek ten zakończył się dla jadącej samochodem pasażerki. Kobieta w skutek odniesionych ran zmarła na miejscu.
Prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę