Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Nastolatkowie z Łomży chcieli wyrwać torebkę starszej kobiecie...

Dwóch nastolatków z Łomży wczoraj po południu przy ulicy Słowackiego napadło na starszą kobietę. 14 i 15-latek podbiegli do 67-latki i zaczęli się z nią szarpać próbując zabrać jej torebkę. Kobieta stawiła im jednak skuteczny opór i obroniła się przed młodocianymi napastnikami... Teraz to oni mają kłopot.

Napastnicy, po nieudanym „skoku”, uciekli ale dziarska starsza pani postanowiła o całym zajściu powiadomić policję.  Już kilkanaście minut później obaj napastnicy wpadli w ich ręce. 14 i 15-latek teraz za swój czyn odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę