Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Fińscy motocykliści w rowie... przez kaczki?

Dwóch fińskich motocyklistów trafiło na krótko do szpitala w Łomży. Obaj odnieśli obrażenia po nietypowym wypadku do jakiego doszło wieczorem na Szosie Zambrowskiej. Jak relacjonują policjanci trzech Finów na motocyklach na zakręcie wyprzedzało samochód osobowy. Jednemu z nich to się udało, a dwóch pozostałych zjechało z drogi i wpadło do rowu. Strażacy, których także wezwano na miejsce wypadku podają, że świadkowie opowiadali o gęsiach albo kaczkach, które przed motocyklistami pojawiły się na drodze...

Do wypadku doszło po godzinie 18.00. Trzech Finów wyjeżdżało motorami z Łomży w kierunku Zambrowa. Jak relacjonuje sierż. Marek Skutnik z zespołu prasowego KWP w Białymstoku, motocykliści na łuku drogi próbowali wyprzedzić samochód osobowy. Jednemu z nich ten manewr się udał, a dwaj inni wylądowali w przydrożnym rowie. 48-latek i 53-latek z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala w Łomży. Okazało się, że nie było one jednak poważne. Pierwszy z nich doznał skręcenia barku, drugi złamał kość strzałkową.
- Obaj mężczyźni po opatrzeniu ran jeszcze wczoraj opuścili łomżyński szpital – informuje Skutnik. Strażacy podają, że świadkowie wypadku opowiadali o kaczkach lub gęsiach, które wyszły na drogę przed motocyklistami i że to właśnie one – według tych relacji - były przyczyną wypadku.
- W raporcie policyjnym nie ma nic o kaczkach ani gęsiach – mówi tymczasem sierżant Skutnik.  


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę