Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Dostał łańcuchem w głowę

Tragiczny wypadek wydarzył się w sobotni wieczór w okolicach Zambrowa. Operator spychacza próbując wyciągnąć koparkę, która ugrzęzła na podmokłym terenie, został uderzony w głowę łańcuchem, który nie wytrzymał obciążenia... 25-letni operator spychacza z rozległymi ranami głowy trafił do szpitala.

Do wypadku doszło około godziny 18.30 we wsi Mroczki Stylagi. Jak relacjonują policjanci operator spychacza ruszył na pomoc koparce, która ugrzęzła wykonując prace na podmokłym terenie i sama nie była w stanie się "uwolnić". Obie maszyny szczepiono grubym łańcuchem. Niestety okazał się za słaby. Podczas próby wyciągnięcia  koparki jedno z oczek łańcucha nie wytrzymało i pękło. Część łańcucha z ogromną siłą uderzyła w tylną część spychacza, a następnie w  głowę 25-letniego operatora koparki. Mężczyzna z rozległymi urazami głowy trafił do szpitala. Policjanci nie podają w jakim jest stanie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę