Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Sprzątanie brzegów Narwi w Łomży

Na co dzień spędzają nad Narwią całe godziny z wędkami, dlatego najlepiej wiedzą jak wiele śmieci zostaje na brzegach rzeki. Dziś miłośnicy Narwi skupieni wokół portalu "Nasze Łowiska" (www.naszelowiska.pl) zebrali się na plaży miejskiej w Łomży, żeby posprzątać to, co zalega na brzegach przepływającej przez Łomżę rzeki.

Kilkudziesięcioosobowej grupie społeczników pomogło Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, które dostarczyło sprzęt i zadeklarowało odbiór zebranych śmieci. Pomogła też firma ubezpieczeniowa, która ich ubezpieczyła oraz sponsor, który zafundował kiełbaski na podumowujące akcję ognisko.

Najważniejsza jest jednak aktywność wędkarzy - część z nich przyjechała aż z Ostrołęki. Organizatorzy sprzątania mają nadzieję, że ich akcja zawstydzi tych, którzy odwiedzając brzegi rzeki nie dbają o prządek.

 

Fot. Jacek Babiel (Babiel.com.pl)

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę