Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

ARiMR do nocy czeka na rolników

Dziś mija podstawowy termin składania przez rolników wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich za 2009 r. Można je składać w biurach powiatowych ARiMR lub wysłać pocztą. Ci którzy nie zdążą, będą mogli co prawda zrobić to jeszcze do 9 czerwca ale w takim wypadku należne im płatności zostaną zmniejszone o 1% za każdy roboczy dzień opóźnienia.

Aby ułatwić rolnikom złożenie wniosku, prezes ARiMR podjął decyzje, że dziś, tak w ostatnich dniach Powiatowe Biura Agencji  będą czynne w godzinach od 8.00 do 22.00, a jeśli będzie taka potrzeba, do przyjęcia wniosku od ostatniego rolnika oczekującego w kolejce.

Jak podaje Walenty Korycki dyrektor Podlaskiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Łomży do wczoraj wnioski złożyło około 90% rolników z województwa.

 

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę