Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@

Granat na drodze

Nietypowego znaleziska dokonał jeden z mieszkańców podkolneńskiej wsi. Na polnej drodze znalazł odbezpieczony granat. O znalezisku powiadomił policję, a ta po potwierdzeniu informacji i zabezpieczeniu terenu wokół niewybuchu, saperów.

Granat leżał na polnej drodze w okolicy wsi Rydzewo. Jak podaje aspirant Joanna Makarewicz, oficer prasowy KPP w Kolno, najprawdopodobniej był to granat ręczny bez zawleczki z czasów II wojny światowej. Policjanci zabezpieczyli wybuchowe znalezisko do czasu dojechania pod Kolno saperów w Orzysza. Później to oni zajęli się niebezpieczną „pamiątką” sprzed ponad 60 lat.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę