Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Koniec naboru do Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży

2 osoby na miejsce na informatykę, 1,5 osoby na miejsce zarządzanie i marketing – to wyniki naboru do Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Kto będzie uczył się na studiach dziennych – zdecydują oceny ze świadectwa maturalnych. Nie będziemy powiększać liczby studentów studiów dziennych – mówi rektor uczelni prof. Kazimierz Pieńskowski. Ale jest możliwość uruchomienia studiów zaocznych - w tej sprawie o opinię chcemy poprosić Ministerstwo Edukacji.


O faktycznym uruchomieniu studiów zaocznych zdecydują sami uczniowie. Od chwili zakończenia naboru mają 2 tygodnie na rezygnację ze studiów. Jaka jest naprawdę liczba studentów – będzie wiadomo po 28 września – czyli prawie na początku roku akademickiego. Czy uczelnia zdąży więc utworzyć studia zaoczne? Rektor Pieńkowski planuje jako pierwszy uruchomić zaocznie semestr letni – czyli od lutego – ale jeżeli będzie konieczność – to zajęcia zaczną się już w październiku. O ile studia dziennie w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży będą bezpłatne, to za zaocznie – jeżeli oczywiście ruszą - trzeba będzie płacić. Cena ma być porównywalna do opłat na podobnych kierunkach już działających w Łomży.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę