Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

„Nasze Łowiska” (po)sprzątają Narew

Łomża i rzeka Narew są ze sobą nierozerwalnie związane i zawsze będą stanowiły jedność – podkreślają wędkarze skupieni wokół portalu „Nasze Łowiska - Łomża i okolice”. Portal (naszelowiska.pl) promuje w całej Polsce piękną ziemię łomżyńską, pokazując ją z jak najlepszej strony i to nie tylko dla miłośników „moczenia kija”. Jednak – jak zauważają organizatorzy czasami trzeba pomóc naturze i zadbać o nią. Mając na względzie taką właśnie pomoc redakcja portalu zaprasza mieszkańców Łomży i regionu, dla których uroki i piękno Narwi nie są obojętne, na wielkie jej sprzątanie.

Sprzątanie Narwi pod hasłem „Nasze Łowiska sprzątają Narew” odbędzie się w najbliższą sobotę (16 maja 2009r). Wszyscy uczestnicy zostaną zaopatrzeni w rękawiczki oraz worki foliowe na śmieci. Jednocześnie będą sprzątane dwa brzegi rzeki na odcinku od „starego” mostu do mostku piątnickiego.

Ramowy plan akcji „Nasze Łowiska sprzątają Narew"
1. Spotkanie na Plaży miejskiej - 8.30
2. Rozpoczęcie sprzątania - 9.00
3. Zakończenie sprzątania - 15.00

Na zakończenie imprezy każda osoba uczestnicząca w akcji otrzyma pamiątkowy upominek potwierdzający, że sprzątała Narew.

P.S. Młodzież do lat 18 może brać udział w akcji tylko i wyłącznie w zorganizowanych grupach wraz z opiekunem.
Pod numerem 501 421 154 można uzyskać niezbędne informacje jak też zgłosić swoją chęć uczestnictwa w akcji. Dodatkowo można też zapisywać się poprzez forum portalu - „Nasze Łowiska sprzątają Narew”.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę