Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

PO prowadzi do Brukseli

Jak wynika z sondażu jakie GfK Polonia przeprowadziła na zlecenie „Rzeczpospolitej”, w czerwcowych wyborach do europarlamentu, w okręgu obejmującym województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie powinna wygrać Platforma Obywatelska. Z badania wynika, że na listę PO chce głosować 47,5 proc. wyborców podczas gdy na PiS tylko 26 proc. Z badania wyszło, że frekwencja w czerwcowych wyborach ma wynieść 60 proc.

Na trzecim miejscu plasuje się SLD, którego lista w okręgu olsztyńskim „zbiera” 12,5 proc. głosów, a ludowców (PSL) chce poprzeć 8 proc. wyborców.

Instytut GfK Polonia przeprowadził sondaż telefonicznie od 6 do 8 maja na grupach 500 mieszkańców każdego z okręgów. Poparcie dla partii badano wśród osób deklarujących udział w wyborach.

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę