Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Pijani jeżdżą wśród nas...

Niestety mimo apeli, próśb i gróźb po drogach regionu cięgle jeżdżą pijani kierowcy. Niektórzy z nich ledwo trzymają się kierownicy, a trzymanie drogi wychodzi im znacznie gorzej. Wczoraj pisaliśmy o pijanym 42-latku, który na łuku drogi w okolicy wsi Olszyny (droga Piątnica – Wizna) pojechał w pole, dziś policjanci donoszą o kolejnych kierowcach „na dwóch gazach”. 33-letni mieszkaniec Zambrowa jechał mitsubishi ulicami tego miasta mają blisko 3.5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W podłomżyńskim Szczepankowie zatrzymano 44-letniego kierowcę małego fiata, który „wydmuchał” 2,5 promila alkoholu, a w Czartosach pod Zambrowem 50-latka, który mając w sobie niemal identyczne stężenie alkoholu jechał rowerem. 

Wszyscy zatrzymani pijani kierowcy – nawet rowerzysta – za swój czyn odpowiedzą przed sądem. Przypomnijmy, że za jazdę samochodem po pijanemu grozi nawet do dwóch lat wiezienia.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę