Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Łomżyński supermarket na gwiazdkę

„Nie ma żadnych opóźnień na budowie, zostanie ona ukończona zgodnie z harmonogramem” – zapewniają budowniczowie nowego łomżyńskiego marketu. Super sklep powstaje na południu miasta w samym środku osiedla pełnego bloków. Wykonawcą inwestycji jest lubelska firma Henpol. Jej pracownicy na budowę weszli cztery miesiące temu, a za dwa miesiące prace mają być ukończone. W biurze firmy zapewniają, że termin oddania budynku zostanie dotrzymany. Ma to nastąpić 15 listopada. Dwa tygodnie później – w sobotę 4 grudnia – supermarket ma zostać otwarty dla klientów.

Przypomnijmy budowany super sklep składa się z dwóch - jak gdyby - osobnych budynków po około dwa tysiące metrów kwadratowych każdy. W jednym, z nich będzie pawilon handlowy firmy Stokrotka – to dyskont spożywczy, drugi budynek zaplanowano pod wynajem dla łomżyńskich handlowców. Pomiędzy obiema części zaplanowano promenadę, która będzie kończyła najszerszymi w mieście schodami.
Co z drugim marketem po drugiej strony ulicy?, jak nieoficjalnie dowiedziło się Radio Nadzieja budowa ma być dokończona, a do grona inwestorów chce wejść lokalny biznesmam

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę