Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Tancerz z filmu „Step Up II” w Łomży!

Główne zdjęcie
bboy Machine

- Pod fachowym okiem bboy'a Machine w poniedziałek 11 maja i we wtorek 12 maja nasi łomżyńscy tancerze będą brali udział w dwudniowych międzynarodowych warsztatach breakdance, które jak zwykle odbędą się w Miejskim Domu Kultury Domu Środowisk Twórczych w Łomży – zapowiada Marek Kisiel z CTGroup, niezmordowany animator życia tanecznego na światowym poziomie w grodzie nad Narwią. Marek Kisiel, który ze swoją CTGroup zdobył tytuł mistrza świata w breakdance w roku 2005, przyjmuje jeszcze zapisy chętnych na zajęcia z bboy'em Machine.

W poniedziałek warsztaty będą trwały od godz. 16 do 18, a we wtorek od godz. 13 do 15. Opłata za udział w warsztatach wynosi 60 zł. Z Markiem Kisielem można skontaktować się telefonicznie: 501 067 211. A teraz kilka słów o bboy'u Machine którego popisy można zobaczyć na trailerze: http://www.youtube.com/watch?v=RwqFfOznI98
Instruktor Jeffrey Machine McCann zaczął tańczyć w wieku 9 lat w Sacramento, w Kalifornii. Przebywał na ulicy, oglądał filmy o sztukach walk, stał się częścią hip hopu wczesnych lat 90-tych. Wszystko to miało wpływ na jego taneczny styl, od starych form rockingu do akrobatycznych trików. Swoją karierę w ShowBiz Productions rozpoczynał pracując z the Sacramento Kings i Sacramento Monarchs. Dzięki temu Jeff w krótkim czasie mógł się stać profesjonalnym tancerzem występującym na całym świecie, między innymi w Kanadzie, Holandii, Francji, Japonii, Moskwie, Włoszech, Hiszpanii i  Niemczech. Ma na swoim koncie, m.in., wygranie zawodów Red Bull King of the Ring w Toronto w 2006 roku, wygranie plebiscytu portalu Freestylesession.com B-boy of the Year 2005, kompletowanie Teamu USA na IBE w latach 2004-2006, występy na the Golden State Warriors Breaking Squad 2006 oraz tworzenie choreografii do spektaklu Nine Parts of Desire w Berkeley Repertory Theatre w 2006. W grudniu 2006 roku zdecydował się przenieść do Los Angeles. Od momentu przeprowadzki do tego miasta Machine występował w takich produkcjach jak np. film „Step Up II: The Streets”, teledyski „No One” - Alicia Keys i „Forever” - Chris Brown oraz w The Cheetah Girls National Tour. Jest także współzałożycielem i dyrektorem kreatywnym Hit the Floor Productions oraz choreografem dla własnej organizacji Dance Company - West Bound.

PS. Informacja na podstawie materiału przysłanego przez MDK-DŚT, dzięki uprzejmości organizatorów warsztatów z bboy'em Machine w Rybniku.


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę