wtorek, 22 października 2019 napisz DONOS@

WKU czeka na nowego komendanta

Po 30 latach służby w Wojsku Polskim na własną prośbę odszedł z dotychczas wykonywanego zawodu podpułkownik magister inżynier Janusz Teterycz, komendant Wojskowej Komendy Uzupełnień w Łomży. Przekazał obowiązki kierowania WKU Łomża swemu zastępcy majorowi Piotr Chełmickiemu. Na razie nie wiadomo, kto zostanie następcą ustępującego komendanta.

Podpułkownik magister inżynier Janusz Teterycz
Podpułkownik magister inżynier Janusz Teterycz

Podpułkownik mgr inż. Janusz Teterycz ma lat 50, pochodzi z Tomaszowa Lubelskiego i jest absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Po studiach przez 10 lat pracował z młodzieżą jako wykładowca Technicznej Szkoły Wojsk Lotniczych w Zamościu. Od 1995 roku był szefem wydziału poboru w WKU Białystok, a od 1 stycznia 2008 r. został komendantem WKU w Łomży. Odchodzący komendant nie zamierza przechodzić na emeryturę, jednak plany na przyszłość trzyma w tajemnicy, „żeby nie zapeszyć”. Lubi majsterkować „w większym zakresie” i chociaż poradzi sobie z niemal każdą pracą budowlaną czy naprawą, przez skromność nie chce mówić o sobie, że jest „złotą rączką”. Lubiany przez współpracowników za skromność i ogładę, zastanawia się, czy nie powrócić do nauk ścisłych. Żonaty, ma syna kończącego studia informatyczne i córkę na drugim roku architektury.

Mirosław R. Derewońko


 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę