Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 17 czerwca 2021 napisz DONOS@

Business Women Roku 2000 pokieruje „Łomżą”

Zmiana na stanowisku Dyrektora Generalnego Royal Unibrew Polska. Posadę stracił Maciej Rybicki, a zyskała Beata Pawłowska. W 2000 roku, Business Center Club razem z magazynem Zwierciadło przyznał jej tytuł „Business Women Roku 2000”, a Businessman Magazine przyznał jest tytuł „Najbardziej wpływowa kobieta w Polsce”. Royal Unibrew Polska jest właścicielem łomżyńskiego browaru i marki piwa „Łomża”

Jak informuje Iwona Gniedziejko-Pluciennik, rzecznik prasowy RUP, Beata Pawłowska ma 20-letnie doświadczenie menedżerskie oraz umiejętności kreatywnego zarządzania zmianą w środowisku zarówno międzynarodowych, jak i lokalnych marek i firm.swoje duże doświadczenie na rynku produktów szybkozbywalnych w Polsce zdobywała w takich firmach, jak Procter & Gamble czy Coca-Cola Polska lub Hoop gdzie piastowała stanowiska Dyrektora Generalnego. Była także Dyrektorem Zarządzającym i Członkiem Zarządu MTV Network oraz pracowała w International Paper Klucze, obejmując początkowo stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu, a następnie stanowisko Dyrektora Generalnego. Stworzyła w Polsce od podstaw między innymi takie marki, jak: Velvet (lider pośród środków do higieny osobistej), woda Kropla Beskidu i napój Lift czy też Hoop Cola.

200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę