Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Prognozowany silny i porywisty wiatr, a miejscami i burze

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku ostrzega przed silnym wiatrem, który przez całą noc ma utrzymywać się na całym obszarze województwa podlaskiego. Szczególnie groźne mogą być lokalne, wieczorne burze. Podczas nich prędkość wiatru może wynosić od 55 do 70 km/h.

Jak podaje dyżurny synoptyk Barbara Jakubowska średnia prędkość wiatru prognozowana jest od 25 do 35 km/h, ale w porywach może być nawet dwukrotnie wyższa. Wiatr będzie miał kierunek zachodni oraz północno-zachodni.
Możliwe są uszkodzenia budynków, dachów, szkody w drzewostanie, łamanie gałęzi i drzew oraz utrudnienia komunikacyjne.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę