Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Łomżyński Ratusz karze za zwłokę

12 tysięcy kary domaga się łomżyński Urząd Miasta od firmy Miasto Projekt Lublin za zwłokę w dostarczeniu projektu remontu zabytkowej części ratusza. W sumie firma miała otrzymać 30 tysięcy. Opóźnienie sięga już 3 miesięcy. Łomżyńscy urzędnicy ustalili karę w wysokości blisko 150 zł za każdy dzień zwłoki. Oznacza to, że wykonawcy projektu dostaną tylko 18 tys. Jak mówi Jarosław Koszewski z Kancelarii Prezydenta finał projektowania remontu przypadnie na początek grudnia. Wtedy nastąpi ogłoszenie przetargu na jego realizację. Remont ratusza organizowany jest w prozumieniu z wojewódzkim konserwatorem zabytków. Pochłonie prawie milion złotych.


Jarosław Koszewski jednocześnie dementuje pogłoski co do dużych zmian kadrowych na stanowiskach urzędniczych łomżyńskiego ratusza.
Wracając do kwestii remontu budynku Urzędu Miasta. W związku z opóźnieniami rozpocznie się on najwcześniej, wiosną przyszłego roku.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę