Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Staruszka zginęła pod kołami

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj po południu w Zambrowie. Kierowca samochodu dostawczego cofając na jednej z osiedlowych uliczek śmiertelnie potrącił 79-letnia kobietę.

Do wypadku doszło około godziny 16.30 w pobliżu jednego ze skrzyżowań na ulicy Papieża Jana Pawła II. 47-letni kierowca samochodu peugeot boxer nie zauważył przechodzącej przez jezdnię za samochodem starszej kobiety. Cofając uderzył w nią. Jak informuje Kamil Sorko z zespołu prasowego KWP w Białymstoku w skutek odniesionych ran mieszkanka Zambrowa zmarła po przewiezieniu do szpitala.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę