Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Jedenasty prezes po raz trzeci

Główne zdjęcie
Od lewej: Sylwester Modzelewski, Stanisław Kaczyński, Magdalena Parzych, Maciej Zajkowski, Artur Truszkowski, Elżbieta Gosiewska, Grzegorz Kurak.

Maciej Zajkowski po raz trzeci z rzędu został prezesem Łomżyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej. We wtorek wieczorem wyboru takiego dokonali członkowie Izby podczas Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo – Wyborczego. Zajkowski, który pracami Izby kieruje od marca 2005 roku, był jedynym kandydatem na stanowisko Prezesa Rady i w wyborach bezpośrednich został wybrany jednomyślnie.

Członkowie Izby wybrali także nową Radę Izby i Komisję Rewizyjną. W skład Rady weszli: Artur Truszkowski i Magdalena Parzych jako wiceprezesi, oraz Elżbieta Gosiewska, Stanisław Kaczyński, Grzegorz Kurak i Sylwester Modzelewski jako członkowie.
Komisję Rewizyjną tworzą: Marek Szymański – przewodniczący, Barbara Nieciecka – sekretarz i Marek Żelazny – członek.
Dodajmy, że Łomżyńska Izba Przemysłowo- Handlowa powstała w 1991 roku.  Skupia ponad sto podmiotów prowadzących działalność gospodarczą na terenie Łomży i regionu. Maciej Krzysztof Zajkowski jest jej jedenastym prezesem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę