Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Szybka jazda...

Jak szybko można jechać po naszych drogach? Okazuje się, że bardzo szybko – nawet ponad 200 km/h. Dwóch piratów na krajowej „ósemce” w okolicach Zambrowa przekroczyło tę barierę. Jeden mieszkaniec Białegostoku, a drugi Warszawy właśnie tu swoje samochody rozpędziło do odpowiednio 206 i 204 km/h. Nie wiadomo czy to szczyt możliwości ich aut, bo właśnie wtedy zatrzymali ich policjanci. Okazało się, że co najmniej równie szybko jechali oni za „piratami” nieoznakowanym radiowozem z wideorejestratorem.

„Piratów” zatrzymano w ciągu dwóch dni. Jak podaje  st. sierż. Monika Dąbrowska  oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie, pierwszy z nich, 53-letni białostoczanin kierujący mercedesem jechał 206 km/h, drugi 35-letni mieszkaniec Warszawy jechał Audi 204 km/h.
Obaj zostali ukarani mandatami w wysokości 500 zł, a na ich koncie pojawiło się dodatkowo po 10 punktów karnych.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę