Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

To nie świńska grypa

- U dwojga pacjentów z Moniek, którzy z podejrzeniem zachorowania na grypę A/H1N1 (świńską grypę) trafili na obserwację do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białymstoku, nie stwierdzono obecności materiału genetycznego wirusa grypy typu A – podał Andrzej Jarosz Rzecznik prasowy WSSE w Białymstoku. Pod koniec kwietnia małżeństwo wróciło ze Stanów Zjednoczonych. Mężczyzna jeszcze w samolocie poczuł się źle, natomiast jego żona objawy grypopodobne miała nieco później.

Pacjenci najpierw trafili do szpitala w Mońkach, skąd trafili do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białymstoku gdzie pobrano od nich próbki do badań. Teraz przyszły ich wyniki.
Badanie wykonane w Krajowym Ośrodku ds. Grypy Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie – wykluczyło obecności materiału genetycznego wirusa grypy typu A  - podaje Jarosz.
Oznacza to, że małżeństwo nie jest chore na świńską grypę.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę