Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Samorząd wspiera remont Katedry

Główne zdjęcie
Katedra Łomżyńska (fot. archiwum)

Licząca sobie ponad pół tysiąca lat Katedra to najcenniejszy zabytek Łomży. Od kilku lat świątynia przechodzi gruntowny i kosztowny remont. Prace finansowane są przez parafię katedralną, ale bez wsparcia z zewnątrz nie byłyby możliwe. Od kilku lat pieniądze na remont świątyni przeznacza także samorząd miasta. W tym roku ma to być 130 tys zł. Podczas ubiegłotygodniowej sesji radni Łomży zdecydowali o przekazaniu właśnie takiej dotacji.

Zgodnie z przyjętą uchwałą pieniądze które parafia Rzymskokatolicka św. Michała Archanioła w Łomży, otrzyma od miasta mają zostać wydane na prace remontowo-konserwatorskie dachu nawy głównej Katedry.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę