Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 stycznia 2023 napisz DONOS@

Łomżyński szeryf do dymisji

Główne zdjęcie
Mł. insp. Mirosław Rozumek Komendant Miejski Policji w Łomży

Lada dzień zostanie zdymisjonowany szef łomżyńskiej policji mł. insp. Mirosław Rozumek. W czwartek komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku wszczął procedurę rozpoczynającą odwołanie łomżyńskiego komendanta – informuje Gazeta Wyborcza.

Komendant Rozumek, rządząc łomżyńską policją przez ponad półtora roku, wprowadził w niej sporo zmian. Na wzór mundurowych w Białymstoku wyprowadził więcej policjantów zza biurek na ulice, zaczął płacić im za dodatkowe patrole piesze, które wykonywali już po służbie (pieniądze na to zdobył u samorządowców, którzy dodatkowo wsparli policję gotówką na różne inwestycje). W efekcie w Łomży spadła przestępczość, a także liczba wypadków drogowych.

Jak zauważa Gazeta jedyną wadą łomżyńskiego „szeryfa” była jego otwarta chęć objęcia stanowiska komendanta wojewódzkiego policji.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę