Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Spotkanie z Paniami Kucharkami

Każdy przedszkolak wie, że nie wszędzie może wchodzić. W przedszkolu jednym z takich miejsc jest kuchnia. Jednak czasami można umówić się na spotkanie z Panią Lucynką , szefową kuchni. Wtedy można poznać niemal każdy zakamarek, zajrzeć do kazdej szafki, do każdej szuflady. Największe zdziwieni wzbudziły bardzo duże garnki, żadne z dzieci nie ma takich w swoim domu. Na koniec spotkania Paniom Kucharkom należą się podziękowania za pyszne jedzonko. A więc DZIĘKUJEMY !!!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę