Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Będą przymrozki

Barbara Jakubowska, dyżurny synoptyk z białostockiego Biura Prognoz IMiGW ostrzega przed przymrozkami, które o poranku mogą spowodować straty w uprawach rolnych, sadach i ogrodach. Jak przewiduje w sobotę 2 maja temperatura przy gruncie miejscami może spaść do minus 3 stopni Celsjusza.

Na wystąpienie przymrozków najbardziej narażone są północne części województwa podlaskiego, niemniej w całym regionie to ma być zimna noc. Prognozowana temperatura minimalna powietrza może wynieść około 1 stopnia.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę