Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@

Mleczne potęgi

Wysokomazowiecka Mlekovita, grajewski Mlekpol i Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy to nasze firmy na opublikowanej przez dziennik Rzeczpospolita „liście 500” największych firm w kraju. I choć OSM Piątnica jest dopiero w połowie trzeciej setki, to jednak imponujący jest jej skok. Jeszcze na ubiegłorocznej „liście 500” znajdowała się na końcu stawki.

Rzeczpospolita ranking największych firm opublikowała po raz jedenasty. Pierwsze miejsce zajął - już po raz dziesiąty - PKN Orlen. Najwyżej w klasyfikacji „z naszych” - 132 miejsce – zajęła Mlekovita z Wysokiego Mazowieckego. W ubiegłym roku zajmowała ona 188 pozycję na tej liście. Dzięki skokowi Mlekovita wyprzedziła grajewski Mlekpol, który tym razem zaliczył spadek o blisko 30 miejsc i teraz uplasował się na 169 miejscu.
Trzecia „z naszych” potęg mlecznych Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy znalazła się „dopiero” na 357 pozycji, ale jeśli przyrównać to do 488 miejsca, które zajmowała przed rokiem, osiągnięcie jest imponujące. 

Na „liście 500” znalazł się jeszcze Pfleiderer - producent płyt wiórowych z Grajewa, który tym razem zajął 318 miejsce (spadek ze 191 pozycji).


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę