Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

Absolutoryjna (absurdalna) sesja Rady Miasta

Główne zdjęcie
Prezydent Jerzy Brzeziński odczytuje sprawozdanie z wykonania budżetu za 2008 rok.

Straszenia i połajanki trwały blisko dwie godziny... po czym radni miasta niemal jednomyślnie udzielili prezydentowi Jerzemu Brzezińskiemu absolutorium z wykonania ubiegłorocznego budżetu. Radni przyznawali że „w słupkach wszystko się zgadza” ale jednak podkreślali „nie są zadowoleni”, „są powody by prezydenta krytykować”, „łomżanie wykonali swoje zadanie, a prezydent nie”, po czym „na kredyt” i „mimo niedoróbek” 19 głosami „za”, przy 2 „wstrzymujących się” i 1 „przeciw” przyjęli uchwałę udzielająca prezydentowi absolutorium.

Absolutorium to zatwierdzenie sprawozdania z działalności finansowej za cały poprzedni rok. Radni Łomży czas na rozliczenie prezydenta mieli tylko do jutra. Wcześniej rozliczeniem finansów miasta zajmowała się  Regionalna Izba Obrachunkowa, która pozytywnie zaopiniowała wykonanie ubiegłorocznego budżetu i Komisja Rewizyjna Rady Miasta, która choć z problemami – potrzebowała aż czterech głosowań – także ostatecznie uznała, że budżet został wykonany prawidłowo.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę