Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Topielec

Ciało mężczyzny wyciągnęli z rzeki Ruż łomżyńscy strażacy. To 31-letni mieszkaniec wsi Zaruzie w gminie Miastkowo. Zaginął 27 lutego. Od tamtej pory był poszukiwany.

Wieczorem ciało mężczyzny unoszące się na rzecze dostrzegł jeden z okolicznych mieszkańców. Wezwana na miejsce specjalistyczna ekipa straży pożarnej przed wieczorem wyciągnęła je na brzeg. Jak informuje podkomisarz Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji, rodzina zaginionego zidentyfikowała ciało. 
Już przed miesiącem pojawiły się  podejrzenia że zaginiony mężczyzna mógł utonąć w Rużu. Wówczas przeszukanie rzeczki, ze względu na duże rozlewiska, nie dało jednak rezultatów.
Dąbrowski dodaje, że przyczynę śmierci mężczyzny określi sekcja zwłok, ale wstępnie przyjmowane jest utonięcie.  

Rzeka Ruż ma niespełna 38 km długości. Wypływa ze źródeł na obszarze Czerwonego Boru, na południowy wschód od wsi Głębocz Wielki, i uchodzi do Narwi w pobliżu wsi Rybaki pod Miastkowem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę