Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Wypadkowe popołudnie

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wieczorem - około godziny 18.20 - w miejscowości Chojane Gorczany w powiecie wysokomazowieckim. Samochód osobowy marki renault megan bokiem uderzył w słup elektryczny. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon kierującego 57-letniego mężczyzny. Więcej szczęścia miał 19-letni motocyklista z Łomży, który wczoraj – około godziny 15.00 – został potrącony przez daewoo espero w Starych Kupiskach na krajowej 61. Chłopak z licznymi złamaniami nogi – w tym złamaniem otwartym - został przewieziony do szpitala.

Jak informują policjanci do wypadku w Starych Kupiskach doszło z winy kierowcy daewoo. Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił on pierwszeństwa przejazdy motocykliście.
Sprawca wypadku zbiegł z miejsca wypadku, ale świadkowie zapamiętali numery rejestracyjne samochodu, dzięki czemu policjantom udało się ustalić jego personali.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę