Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Siedmiu chętnych do kierowania Łomżyńską Orkiestrą Kameralną

Siedem osób złożyło swoje oferty do ogłoszonego przez Prezydenta Łomży konkursu na stanowisko dyrektora Łomżyńskiej Orkiestry Kameralnej. Wśród kandydatów nie ma łomżan, a zdecydowana większość pochodzi z Warszawy. To za sprawą pierwszego punku jaki został określony w regulaminie konkursu, że przyszły dyrektor orkiestry musi być też jej dyrygentem i w związku z powyższym musi osiadać wyższe wykształcenie muzyczne – na kierunku dyrygentura. Za dwa tygodnie komisja konkursowa będzie przesłuchiwała kandydatów, a za miesiąc nowy dyrektor Orkiestry ma być wyłoniony.


Przypomnijmy: po jedenastu latach kierowania z Orkiestrą żegna się jej dotychczasowy dyrektor i dyrygent Tadeusz Chachaj. Sama zaś Orkiestra działa w Łomży od 1978 roku.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę