Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Marszałek z absolutorium

Główne zdjęcie
Marszałek Jarosław Dworzański (fot. wrotapodlasia.pl)

Nie było zaskoczenia. Mimo wniosku Komisji Rewizyjnej o nieudzielenie zarządowi województwa absolutorium sejmik uznał, że absolutorium się należy i pozytywnie rozliczył działania zarządu i wykonanie ubiegłorocznego budżetu województwa.

Za podjęciem uchwały, aby udzielić absolutorium zarządowi kierowanemu przez marszałka Jarosława Dworzańskiego, opowiedziało się 20 radnych z koalicji rządzących w województwie klubów PO, PSL i PP wspartych głosami lewicy, a przeciwko temu było 10 radnych przede wszystkim z PiS.

Głosowanie poprzedziło godzinne wystąpienie marszałka Jarosław Dworzański. Obszernie przedstawił sprawozdanie z wykonania budżetu za ubiegły rok, a kończąc podkreślał, że absolutorium to ocena nie tylko dla marszałka, dla zarządu, ale też jest to ocena całego urzędu oraz podległych samorządowi jednostek.
- Myślę że z podniesioną głową możemy poddać zarząd takiej ocenie - stwierdził na zakończenie marszałek Jarosław Dworzański.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę