Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Sekcja zwłok wyjaśni przyczynę śmierci

Jeszcze dziś specjaliści z Zakładu Medycyny Sądowej w Białymstoku mają wykonać sekcję zwłok mężczyzny, którego ciało wczoraj po południu znaleziono przy Szosie Zambrowskiej w Łomży. Sekcja ma wyjaśnić sprawę jego zagadkowej śmierci, ale na razie nie wiadomo także kim był ten mężczyzna. - Jego personalia starają się ustalić policjanci – mówi podkom. Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji.

Przypomnijmy w niedzielę po południu na nieużytkach w okolicach Szosy Zambrowskiej znaleziono ciało mężczyzny w wieku około 25-30 lat. Leżało ono w wypalonej trawie i było częściowo nadpalone i odymione...

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę