Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Wiosenne Targi Ogrodnicze w Szepietowie

Dwustu wystawców z całej Polski bierze udział w rozpoczętych dziś (25.04) w Szepietowie XV Wiosennych Targach Ogrodniczych. Impreza nazywana popularnie "Szeptem Szepietowa" co roku ściąga do Ośrodka Doradztwa Rolniczego szkółkarzy, producentów nasion i sadzonek oraz producentów sprzętu i środków do produkcji ogrodniczej z całego regionu, ale także z najodleglejszych zakątków kraju. W tym roku pojawili się np. wytwórcy drewnianej architektury ogrodowej i rzemieślnicy tradycyjnych wyrobów z Podhala.

Wiosenne Targi Ogrodnicze, podobnie jak przed rokiem, połączone są z targami pszczelarskimi, na których nie tylko można zakupić produkty z pasiek, ale także artykuły i sprzęt do ich prowadzenia.

Tradycyjnie ODR przygotował dla odwiedzających wykłady i prelekcje. Tym razem można wzbogacić swoją wiedzę o zatruciach pszczół insektycydami i biotechnologii w uprawie roślin jagodowych oraz warzyw, a także nauczyć się uprawiać, a potem układać rośliny na suche kompozycje ozdobne.

Targi w Szepietowie trwają dziś do godz. 16.00, jutro w godz. od 9.00 do 16.00. (ade)

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę