Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

„Na dwóch gazach” i z „dopalaczami”

Czterech pijanych kierowców zatrzymali wczoraj po południu i w nocy łomżyńscy policjanci. Dwóch z nich jechało skuterami, przy czym jeden miał aż 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, a drugi był nieco trzeźwiejszy – miał 1,5 promila, ale za to policjanci znaleźli przy nim narkotyki – amfetaminę i marihuanę.

Jak podaje podkomisarz Sławomir Dąbrowski z KMP w Łomży pijanego motocyklistę z narkotykami zatrzymano tuż po północy na osiedlu Jantar w Łomży. Po badaniu alkomatem okazało się, że 20-letni mieszkaniec Łomży w wydychanym powietrzy ma 1,5 promila alkoholu.  Wtedy też policjanci zauważyli, że w rękawie ma schowaną torebkę foliową.
- W torebce były inne torebki, a w nich narkotyki – 8 gramów amfetaminy i 5 gramów marihuany – mówi Dąbrowski.   
Teraz młody łomżanin odpowie przed sądem nie tylko za jazdę motorem pod wpływem alkoholu – za co grozi nawet do 2 lat więzienia, ale także za posiadanie narkotyków.

Okazuje się, że to nie jedyny miłośnik skuterów „na gazie”. W czwartek po południu w Piątnicy policjanci zatrzymali innego 20-latka na skuterze. W jego przypadku alkomat wskazał aż 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Jak podaje Dąbrowski wczoraj wieczorem we wsi Wierciszewo policjanci zatrzynali pijanego rolnika (0,6 promila) który jechał ciągnikiem „władymircem”, a nocą ok. 4.00 na ulicy Piłsudskiego w Łomży 29-letniego kierowcę forda z 1,8 zawartości alkoholu.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę