Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Kiełczewski pokieruje Pepeesem do 2012 roku

Główne zdjęcie
Andrzej Kiełczewski

Rada Nadzorcza łomżyńskiego Przedsiębiorstwa Przemysłu Spożywczego Pepees SA zdecydowała o powołaniu obecnego zarządu na kolejną trzyletnią kadencję. Podczas wczorajszego posiedzenia Rada powołała Andrzeja Kiełczewskiego do pełnienia funkcji prezesa zarządu firmy, a Adama Karasia do pełnienia funkcji członka zarządu.

Andrzej Kiełczewski prezesem jedynej z Łomży spółki notowanej na Giełdzie papierów Wartościowych w Warszawie został w czerwcu 2006 roku. Pół roku wcześniej wszedł do zarządu spółki. Po wczorajszej decyzji Rady Nadzorczej ma kierować Pepeesem do 2012.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę