Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Bender powróci...

Główne zdjęcie
Ryszard Bender (fot. senat.gov.pl)

Prof. Ryszard Bender zapowiedział, że ma być „jedynką” listy Libertas w wyborach do PE w okręgu obejmującym województwa: podlaskie i warmińsko-mazurskie. Partia Libertas Polska została zarejestrowana kilka miesięcy temu. Jest ściśle powiązana z „europejską” Libertas - założoną przez irlandzkiego multimilionera Declana Ganleya, który uważany jest za „ojca chrzestnego” ubiegłorocznego irlandzkiego „nie” w referendum o przyjęcie Traktatu Lizbońskiego.

Profesor Ryszard Bender (historyk, emerytowany profesor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego) urodził się 16 lutego 1932 r. w Łomży i tu mieszkał do 1950 roku. Dziś jest senatorem PiS wybranym w okręgu wyborczym Lublin.
Politycznie był już związany z naszym regionem. W latach 1991-1993 sprawował mandat senatora II kadencji wybranego w województwa łomżyńskiego z rekomendacji Wyborczej Akcji Katolickiej.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę