Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Pożar w Niwkowie

Przez ponad cztery godziny strażacy ochotnicy z Wizny i Bronowa walczyli z pożarem w Niwkowie. Wieczorem około godziny 19.00 zapaliła się słoma w belach. Do akcji gaśniczej skierowano trzy jednostki OSP – łącznie 16 ludzi. Jak informuje dyżurny KM PSP w Łomży spaleniu lub zniszczeniu uległo łącznie 50 bel słomy.

Aby skutecznie ugasić pożar musieli nie tylko zaleć je wodą, ale także poprzerzucać. Dodajmy tylko, że jedna bela suchej słomy z prasy zwijającej - zgodnie z danymi WPODR w Szepietowie - waży 200-250 kg.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę