Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Wpadł kurier z 9,5 kg narkotyków

Główne zdjęcie
fot. www.podlaska.policja.gov.pl

Na krajowej „ósemce” policjanci Centralnego Biura Śledczego KGP zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który jako kurier przemycał narkotyki z Holandii do Polski. W jego aucie funkcjonariusze znaleźli 9,5 kilograma marihuany o czarnorynkowej wartości około 300 tysięcy złotych. Jak podaje CBŚ narkotyki miały trafić do dilerów na terenie województwa podlaskiego.

Narkotyki – 9,5 kilograma marihuany oraz małe ilości kokainy – znajdowały się busie którym jechał młody mężczyzna. Według ustaleń policjantów, zatrzymany od pewnego czasu przemycał narkotyki z Holandii do Polski. W kraju sprzedawał je w hurtowych ilościach dilerom. Ci z kolei rozprowadzali je na terenie województwa podlaskiego.
Sprawa ma charakter rozwojowy. Pracujący nad sprawą policjanci ustalają źródło pochodzenia narkotyków. Sprawdzają również, kto miał być odbiorcą zabezpieczonej marihuany.

Zatrzymanemu 23-latkowi za przemyt narkotyków grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata. Jeszcze dziś prokurator ma zdecydować o dalszym losie przemytnika. Sprawę nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Białymstoku.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę