Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Pracodawcy na „prace interwencyjne” poszukiwani...

Jak informuje Mieczysław Bieniek dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży, urząd posiada jeszcze wolne środki z projektu „Nowe Perspektywy” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego na zatrudnienie bezrobotnych w ramach prac interwencyjnych. Z możliwości zorganizowania takich prac mogą skorzystać lokalni przedsiębiorcy.

- Szczególnie zachęcamy do zatrudniania bezrobotnych powyżej 50 roku życia – podaje dyrektor Mieczysław Bieniek, zachęcając prywatnych przedsiębiorców z Łomży i terenu powiatu łomżyńskiego do zorganizowania w swoich zakładach prac interwencyjnych.
Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie PUP w Łomży ul. Nowogrodzkiej 1 pok.303, tel. (086) 215 01 44 lub 215 80 47. Wnioski o organizację prac interwencyjnych dostępne są również na stronie internetowej www.pup.lomza.pl w zakładce  „e-dokumenty”.

Ponadto jak informuj Bieniek, w tej chwili łomżyński PUP oczekuję na akceptację przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej złożonych wniosków o dodatkowe środki Funduszu Pracy z rezerwy, w ramach których możliwe będzie organizowanie i finansowanie zarówno prac interwencyjnych jak i innych form zwalczania bezrobocia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę