Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Łomżyńska OKE sprawdza nieprawidłowości na egzaminie gimnazjalnym w Dobrym Mieście i Mońkach

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży wysłała kontrolę do gimnazjum w Dobrym Mieście (Warmińsko-Mazurskie), by sprawdzić nieprawidłowości, do których doszło w tej szkole w środę na egzaminie gimnazjalnym. W środę po południu szkoła poinformowała OKE, że zamiast testu z zagadnieniami humanistycznymi nauczyciele rozdali uczniom test matematyczno-przyrodniczy. OKE sprawdziła też inną nieprawidłowość do której doszło w gimnazjum w Mońkach (Podlaskie). Tu nauczyciele otworzyli pomyłkowo karton z testami matematyczno-przyrodniczymi zamiast z humanistycznymi, ale ich nie rozdali uczniom.

W gimnazjum w Dobrym Mieście uczniowie na pewno zobaczyli pierwszą stronę tego testu, gdzie nie ma zadań, a są powszechnie znane informacje dla uczniów o tym, jak rozwiązywać test. Speckomisje a łomżyńskiej OKE, która przeprowadza egzaminy zarówno w województwie podlaskim jak i  warmińsko-mazurskim ma wyjaśnić jak doszło do pomyłki.
- Gdyby widzieli tylko pierwszą stronę, to taka sytuacja nie zostałaby jeszcze zakwalifikowana jako przeciek - poinformowała media Elżbieta Prószyńska z łomżyńskiej OKE .

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę