Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Napad na złotnika w Kolnie. Policja szuka świadków.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek w Kolnie. Około godziny 12.00 na ulicy Kościuszki nieznany sprawca zaatakował złotnika i powalił go na ziemię. Następnie ze stojącego obok samochodu pokrzywdzonego zabrał dwie torby z zawartością cennych kruszców znacznej wartości. Potem odjechał w nieznanym kierunku ciemnym samochodem terenowym.

O napadzie policjanci poinformowali dopiero dziś. Postępowanie w sprawie napadu oraz kradzieży srebra i złota prowadzą policjanci z Kolna. I właśnie tam powinni zgłaszać się świadkowie zdarzenia. Wszystkie osoby, które widziały zdarzenie lub mogą udzielić informacji w tej sprawie proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kolnie pod numerem telefonu /086/ 278 93 33 lub z najbliższą jednostką Policji – telefon 997 (telefon komórkowy 112).

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę