Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5910

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg”

W styczniu b.r. w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg”. Rozstrzygnięty został w marcu. Celem konkursu jest szerzenie wśród młodzieży wiedzy o historii Polski, macierzystym regionie, aktywizacja miłośników historii poprzez prezentowanie i honorowanie ich dokonań. Konkurs przeprowadzany jest przy współpracy i pomocy Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej, również z Warszawy.

Uczniowie naszego ekonomika wzięli udział już w X edycji tego konkursu. Było ich aż 22. Mirosław Chmielewski, uczeń klasy ITC uzyskał najwyższą ocenę (20 pkt) i otrzymał wyróżnienie i nagrodę książkową. Tuż za nim uplasowali się Sebastian Niksa (19 pkt) i Przemysław Chrościelewski (17 pkt), również uczniowie z klasy ITC, którzy podobnie, jak pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy uczestnictwa. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do startowania w kolejnych edycjach tego konkursu.

opracował: mgr Arkadiusz Bałazy

Aneta Wiktorzak
śr, 22 kwietnia 2009 13:18
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 07:12:29

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę